Всеукраїнська благодійна акція зі збору коштів на медичне обладнання для дитячих лікарень!

Двадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд  «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Протягом 2006-2017 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було зібрано 31 923 461,42 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні обєднання кожної області України.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 13-ту Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 2 по 22 квітня 2018 року. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

Надзвичайно важлива Ваша підтримка та доручення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.

За подальшими роз’ясненнями просимо звертатися за адресою: 01030, м.Київ, вул..Рейтарська, 9, оф. 1, Всеукраїнський благодійний фонд  «Серце до серця», тел. (044) 278-40-19, www.serctedoserca.com.ua. E-mail:sercekiev@gmail.com

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

Дата: 29.03.2018 / Переглядів: 2014 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -