Про наш портал

Вітаємо гостей на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська!

З 2006 по 2013 роки в мережі Інтернет працював офіційний сайт міста Вознесенська, на якому розміщувалася, в основному, офіційна інформація та новини. Стрімкий плин часу потребує впровадження нових, інтерактивних функцій ваб-сайтів, створення можливостей зворотного зв’язку між відвідувачем сайту і авторами повідомлень, можливості спілкуватися в соціальних мережах, брати участь в голосуванні, звертатися до міського голови, його заступників із запитаннями та отримувати відповіді за допомогою міського інтернет-ресурсу.

Вашій увазі пропонується інформаційний інтернет-портал міста Вознесенська, який був створений в 2013 році.Це - інтернет-портал, який складається із декількох сайтів, особистих кабінетів депутатів міської ради, блогів міського голови та його заступників, тематичних розділів установ та організацій міста, сторінок громадських організацій та посилань на інші інформаційні сайти Інтернету.Це - зручний інтерфейс, який допоможе Вас зорієнтуватися в мережі та знайти потрібну інформацію. Це – щоденні новини з питань життєдіяльності міста, анонси, фото та відео значних подій в місті.Це – можливість трансляції пленарних засідань міської ради в режимі он-лайн.Наш інформаційний портал – це Ваш супер-менеджер, який працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.Він кожного дня розповість про події в місті, про роботу органів міської влади, інших установ та організацій, про те,як отримати адміністративні чи соціальні послуги, ознайомить з останніми публікаціями.

Заходьте на наші сторінки, реєструйтесь, надавайте свої пропозиції щодо інформації, яку б Ви хотіли бачити на нашому порталі.

* Для того, щоб зареєструватися на порталі необхідно зайти в розділ «Реєстрація» та перемістити зображення герба міста Вознесенська на зображення прапору міста. Ви отримаєте повідомлення на електрону пошту, в якому будуть вказані ваші подальші дії.

** Просимо вибачення за те, що окремі сторінки порталу знаходяться в режимі наповнення інформацією.