ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома юридичних осіб та фізичних – осіб підприємців слідуюче:

Відповідно до пункту 1 ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі по тексту Закон), оператори ринку (суб’єкти господарювання), які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Операторам ринку харчових продуктів, для державної реєстрації необхідно подати заяву встановленої форми для реєстрації потужностей за місцем провадження господарської діяльності не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності, згідно порядку визначеного Наказом Мінагропроду №39 від 10.02.2016 року «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам». Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно.

За не проведення реєстрації згідно законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних зарплат (76300- 96000 грн.); на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних зарплат (25600-48000 грн.).

З питань реєстрації потужностей звертатись до Вознесенського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою вул. З. Космодем’янської, 2, контактні телефони: 4-26-73, 4-01-00.

Вознесенське міжрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

Дата: 23.11.2017 / Переглядів: 707 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -