Пройшли акції присвячені Дню боротьби зі СНІДом

1 грудня в місті проходили акції присвячені Дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до людей що живуть з ВІЛ. За розпорядженням міського голови заходи були сплановані заздалегідь із залученням представників медицини, освіти, ЦСССДМ, активістів-волонтерів, товариства Червоного хреста.

Спеціалістами кабінету «Довіра» Вознесенської ЦРЛ, проведено цикл лекцій по закладам міста, а саме в Професійному агарному ліцеї, обласному реабілітаційному центрі для наркозалежної молоді та центрі зайнятості. Після лекції лікаря-інфекціоніста учні аграрного ліцею представили власну презентацію щодо здорового способу життя. Після презентації відбулося обговорення питань толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ та що СНІД стосується кожного. Психологом кабінету Довіра проведено лекцію в центрі зайнятості та індивідуальні консультації в обласному реабілітаційному центрі. В усіх закладах слухачі та співробітники активно приймали участь у тестуванні на ВІЛ.

Активісти – волонтери Любов Кобринчук, Наталя Третяк, Володимир Сніцаренко прийняли активну участь у Дні відкритих дверей кабінету Довіра, розповсюджували інформаційні матеріали та засоби захисту, запрошували на тестування. В цей же час в центрі міста працювала інша група з представників ЦСССДМ, червоного хреста, сімейної медицини та волонтер Андрій Кучер. В машині сімейною медичною сестрою також проводились обстеження на ВІЛ. Загалом під час заходів було проведено сімдесят сім обстежень на ВІЛ.

Кабінет «Довіра» КУ «Вознесенська ЦРЛ»


Дата: 05.12.2016 / Переглядів: 582 / Комментарії - 1 шт.

Iм'я -