Увага! З 08.06.2016 р. поновлює роботу санаторій-профілакторій «Перемога» - оздоровниця Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яка розташована на території м. Миколаєва в мальовничому місці: в сосновому бору на березі Дніпро-Бузького лиману, далеко від промислових підприємств і проїжджої частини.

Санаторій-профілакторій – це найкраще місце для тих, хто має бажання покращити стан свого здоров’я, адже заклад має 30-річний досвід. Потужна лікувальна база, наявність висококваліфікованого медичного персоналу дозволяє проводити лікування осіб із захворюваннями органів дихання, ЛОР-органів, серцево-судинної системи опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової системи, хвороби шлунково-кишкового тракту, проводиться соціально-психологічна та медична реабілітація учасників АТО.

Якщо вам потрібно пройти курс реабілітації після перенесених захворювань, якщо ви маєте хронічні захворювання або бажаєте зміцнити імунітет, відновити життєві сили, ви маєте можливість придбати:

-  путівку за повну вартість для дорослого або для дорослого та дитини (проживання, лікування, харчування), яка складає орієнтовно 350,00 грн. за добу на одну особу;

-  амбулаторне лікування-курсівку (без проживання та харчування), вартість якої залежить від індивідуального призначення лікувальних послуг;

-  можливість відпочинку вихідного дня (груповий відпочинок).

Протягом літніх шкільних канікул у санаторію планується проведення дитячого оздоровлення.

Санаторій-профілакторій має можливість приймати вас на лікування з будь-якої дати на будь-який термін.

Резервування місць для санаторно-курортного лікування за вказаними телефонами, або електронною поштою шляхом заповнення шаблону>> на сайті http://www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/index.

Контактні телефони:

050937 06 94;  067512 60 33; (0512) 58-09-89,  (0512) 58-09-98 (тел/факс)

електронна пошта: mkfse@fse.gov.ua.

 

Вознесенська міжрайонна

виконавча дирекція

Миколаївського обласного

відділення Фонду  соціального страхування з ТВП

Дата: 20.05.2016 / Переглядів: 893 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -