Вітаємо сімейних лікарів!

                             19 травня відзначається Всесвітній день сімейного лікаря

       Сімейний лікар (лікар загальної практики), за визначенням Всесвітньої асоціації сімейних лікарів (WONCA), є фахівцем, який надає необхідну первинну медико-санітарну допомогу всім членам сім'ї, незалежно від віку, статі, характеру захворювання, з урахуванням психологічних, соціальних, культурних і особистих особливостей пацієнта та сім'ї.

        Будучи ключовою фігурою у наданні первинної медико-санітарної допомоги, лікар загальної практики (сімейний лікар), краще за всіх знає пацієнтів своєї ділянки, здатний надати якісну медичну допомогу з урахуванням індивідуальних особливостей, спадкових факторів, сімейного анамнезу і знань попередніх захворювань. За даними світової статистики, близько 80 % всіх проблем, пов’язаних зі здоров’ям, сьогодні вирішуються на етапі загальної лікарської практики. І сьогодні система сімейної медицини являється основою національної охорони здоров’я,

       У цей день від всієї душі вітаємо лікарів Комунальної установи «Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»!

      Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!                                                                

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Сектор з питань охорони здоров’я УСЗН ВМР

 

 

Дата: 18.05.2016 / Переглядів: 792 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -