19 травня – Всесвітній День сімейного лікаря

     З 19 травня 2011року Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA започаткувала святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря.

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги населенню. Вже за першого контакту з пацієнтами сімейні лікарі мають визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я.

    З перших днів незалежності нашої держави розпочався розвиток сімейної медицини в країні. Нині в реформі медичної галузі сімейну медицину визначено пріоритетною та ключовою, бо саме первинна допомога має формувати здоров’я нації, тому підготовка лікарів такого фаху має стати фундаментальною.

    Наразі сімейна медицина проходить нелегкий шлях становлення, тому саме відповідальність, фаховість та турбота 22 лікарів та 58 медичних сестер загальної практики-сімейної медицини первинної ланки забезпечують зміцнення здоров’я жителів міста Вознесенська.

    З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюємо всім працівникам служби сімейної медицини міста безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаємо Вам, шановні колеги, здоров’я, миру та подальших професійних здобутків.

 Головний лікар  КУ «Вознесенський МЦ ПМСД» Дяченко Т.В.,

головна медична сестра КУ «Вознесенський МЦ ПМСД» Пишина О.А.,

голова профспілки КУ «Вознесенський МЦ ПМСД» Захарченко Л.М.

Дата: 18.05.2016 / Переглядів: 818 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -