ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ОФІЦІЙНО ПРИСТУПАЄ ДО ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ

      Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) у Вознесенському районі  офіційно розпочинає роботу і приступає до виконання функцій, покладених на неї урядовою постановою №667 від 2 вересня 2015 року «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів». На Держпродспоживслужбу покладені функції і повноваження чотирьох державних відомств: Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції сільського господарства, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу міністерства аграрної політики та продовольства України №39 від 10.02.16р «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам»,  управлінням Держпродспоживслужби у Вознесенському районі розпочато проведення державної реєстрації потужностей. Державна реєстрація суб’єктів господарювання які здійснюють діяльність пов’язану з обігом харчових продуктів  здійснюється в обов’язковому порядку на безоплатній основі. За не проведення реєстрації згідно законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу міністерства аграрної політики та продовольства України №40 від 10.02.16р «Про затвердження Порядку ведення реєстру операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл», управлінням здійснюється видача експлуатаційного дозволу суб’єктам господарювання що здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження. За видачу експлуатаційного дозволу справляється плата, що зараховується до державного бюджету. За виробництво, зберігання харчових продуктів без отримання експлуатаційного дозволу згідно законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

З питань реєстрації та отримання експлуатаційного дозволу звертатись до управління держпродспоживслужби у Вознесенському районі за адресою вул. З. Космодем’янської, 2, контактні телефони: 4-26-73, 4-01-00.

Дата: 13.05.2016 / Переглядів: 1114 / Комментарії - 1 шт.

  1. Іван

    Які передбачені штрафи


Iм'я -