Графік прийому фахівців консультативної поліклініки

 

Каб. №

П.І.Б.

Посада

Години прийому

102

 

ФЛГ

08:00-13:30

103

Узніченко М.М.

уролог

08:00-11:00

201

Чудак О.О.

УЗІ діагностика

08:00-15:00

203

Алєксєєва Н.Л.

ендоскопія

11:00-17:00

205

Андрейченко І.М.

ендокринолог

08:00-15:00

205

Опалінська А.А.

ендокринолог

Вт, Чт 12:30-16:30

Пн, Ср, Пт. 07:00-12:00

 

206

Колєсова Н.М.

онковідповідальний лікар

08:00-11:00

208

Макагоненко Т.М.

акушерка оглядового кабінету

08:00-15:00

214

 

фізотерапевтичний кабінет

08:00-15:00

210

Губкін А.В.

масажист

08:00-15:00

301

Коломієць Т.А.

гастроентеролог

10:00-14:00

303

Коломієць І.Д.

офтальмолог

08:00-15:00

304

Паюл Р.О.

заст. головного лікаря з ЕТН та діагностично-консультативної поліклініки

07:30-08:30

10:00-17:00

306

Деордіца Л.П.

невропатолог

08:00-15:00

307

 

МСЕК

Понеділок 10:40-17:12

Вівторок 10:40-17:12

Середа 10:40-17:12

308

Пономаренко А.М.

отоларинголог

08:00-15:00

309

Ціома О.О.

невропатолог

07:00-10:00

312

Рожнятівськи В.С.

травматолог

08:00-10:00

312

Бригар Є.А.

травматолог

10:00-15:00

314

Климентовський С.Л.

хірург

08:00-15:00

315

Баранов Є.В.

фельдшер оглядового кабінету

08:00-15:00

317

Файзієва І.П.

старша мед. сестра

08:00-15:00

318

 

кабінет функціональної діагностики ЕКТ

08:00-15:00

321

Крестич Л.І.

дитячий отоларинголог

12:00-15:00

322

Алексейчук Л.М.

дитячий хірург

08:00-15:00

324

Янович Л.О.

 

логопед

 

Понеділок 12:00-15:00

Вівторок 08:00-11:00

Середа 08:00-11:00

Четвер 12:00-15:00

П’ятниця 08:00-11:00

Фетісова С.С.

логопед

Понеділок 08:00-10:00

Вівторок 14:00-15:00

Четвер 08:00-10:00

325

Юрченко Л.М.

педіатр

08:00-15:00

326

Петрушков О.О.

педіатр

08:00-15:00

412

Когут В.І.

рентген кабінет

08:00-14:00

416

Паюл В.В.

підлітковий лікар

08:00-15:00

420

Петренко І.А.

дерматовенеролог

12:00-15:00

421

Паюл Р.О.

дерматовенеролог

08:30-10:00

423

Петренко І.А.

дерматовенеролог

08:00-12:00

424

Телетник Т.П.

стоматолог

08:00-14:00

425

Рабеко Д.В.

дитячий офтальмолог

08:00-15:00

Лабораторія

403

лабораторія

08:00-15:00

405-406

лабораторія

08:00-15:00

413

забір аналізу крові на цукор

08:00-10:00

415

загальний забір аналізу крові

08:00-10:00

417

прийом аналізу кала

08:00-11:00

422

прийом аналізу сечі

08:00-11:00

 

 

Корпус №8

1

Гедзенко Г.А.

фтизіатр

08:00-15:00

 2

Коваленко В.П.

фтизіатр

08:00-15:00

 3

Гедзенко Л.А.

фтизіатр

08:00-15:00

4

Гедзенко О.Г.

фтизіатр

08:00-15:00

 

Корпус №8

6

Лукова Л.І.

дитячий психіатр

08:00-15:00

4

Сірошенко О.Є.

психіатр

08:00-15:00

10

Жминда С.А.

інфекціоніст

08:00-11:00

 

Корпус №8

3

Жминда С.А.

лікар кабінету «Довіра»

11:00-18:00

2

Задорожня В.В.

психолог кабінету «Довіра»

08:00-15:00

 

Корпус №9

1

Кубріна Л.Л.

нарколог

08:00-14:00

 2

Шпичка В.В.

нарколог

08:00-14:00

Дата: 26.01.2017 / Переглядів: 7729 / Комментарії - 4 шт.

Iм'я -