Проект PROF-TEST знайомить з професію програміст

Серед сучасної молоді професія «програміст» користується значним попитом, багато хто пов’язує з нею своє подальше професійне майбутнє та бачить себе серед згаданих вище спеціалістів. Воно й не дивно, адже що в Україні, що у цілому світі сфера ІТ технологій постійно розвивається, фахівці з досвідом та високим рівнем знань цінуються високо, а вакантні посади належать до числа найбільш високооплачуваних.

Серед учнів, які взяли участь в опитуванні на початковому етапі проведення профорієнтаційного проекту PROF-TEST у місті Вознесенську та Вознесенському районі, професія програміста також лідирує. 16 осіб з числа учнівської молоді виявили бажання ознайомитись із професією детальніше. Фахівці Вознесенського міськрайонного центру зайнятості проаналізувавши можливості регіону запропонували молоді Приватне підприємство «Сінергія». Підприємство - молоде, розпочало свою діяльність у жовтні минулого року, напрям діяльності – комп’ютерне програмування та обслуговування. Андрій Жуков, який очолює ПП «Сінергія», є розробником «Картки вознесенця», яка активно проваджується в нашому місті з минулого року. 
26 березня 2018 року учні Вознесенської гімназії №1 та Вознесенської ЗОШ №10 відвідали КУ «Вознесенський МЦ ПМСД», програмне забезпечення та обслуговування якої і здійснюється ПП «Сінергія». Учні дізнались, яким чином здійснюється комп’ютеризація сфери медицини, яку роль у цьому відіграють фахівці сфери ІТ технологій. Особлива увага під час розповіді була присвячена «Картці вознесенця», адже саме цей проект поєднує в собі кілька сфер життя – торгівлю, медицину та проїзд у громадському транспорті.

27 березня 2018 року учні Вознесенської загальноосвітньої школи №5 мали нагоду дізнатись, яким чином здійснюється програмне забезпечення на такому підприємстві, як «Вікторія 8» та в ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування». Молодь вразив плотер – принтер, який в натуральну величину друкує лекала в дизайнерському відділі ПП «Вікторія 8». Також із захопленням діти спостерігали за програмним забезпеченням пункту тимчасового перебування, адже далеко не скрізь діє пропускна система по карткам, яка одразу демонструє всі дані про відвідувача.

«Програмування - як повітря, його не можна показати, - зауважив Андрій, – адже програміст – це людина, яка займається розробкою алгоритмів та програм на основі математичних моделей та працює з ними». Він підкреслив переваги професії, на які слід звернути увагу, а саме: високий попит на ринку праці, висока заробітна плата, постійне професійне самовдосконалення, та творчий характер роботи. Разом з тим завжди слід пам’ятати і про недоліки, до яких належить: шкідливий вплив на здоров’я, необхідність багато пояснювати тим, хто не розуміє, робота в швидкому а інколи навіть авральному режимі і т.д.
Словом, враження учнівської молоді були різноплановими, яскравими. Вони щиро дякували за можливість дізнатись про професію програміста більше та підтвердили свої наміри опановувати цей фах.

Дата: 02.04.2018 / Переглядів: 1953 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -