«Ми - майбутні батьки»

На черговому занятті спеціалізованого формування «Школа відповідального батьківства», що проводилось зі старшокласниками Вознесенських шкіл протягом цього тижня, обговорювалась тема ролі батьків у житті дитини.

Сама по собі дитина не може народитися, вирости, а тим більше сформуватися як особистість. Присутність батьків чи людей, котрі взяли на себе опіку, необхідна у всіх цих процесах. Щастя батьківства і материнства — не манна небесна, воно не приходить святковим гостем. Воно важке і вистраждане. Воно приходить тільки до тих, хто не боїться одноманітної, багаторічної праці — праці до самозабуття. Складність цієї праці полягає в тому, що вона являє собою злиття розуму і почуттів, мудрості й любові. Це вміння, насолоджуючись нинішньою миттю, тривожно заглядати в майбутнє. Там, де втрачена ця мудра батьківська та материнська здатність, щастя стає маревом.

Під час заняття підлітки дискутували  про вагомість ролей матері та батька  в родині, прийшовши до спільної думки, щобатько та мати повинні доповнювати один одного. Вчились доглядати за малюком (роль якого  відігравала лялька), визначали, який стиль виховання найкращий, знайомились зі стилями сімейних взаємовідношень; отримали  інформацію про основні правила спілкування з дитиною – п’ять шляхів до серця дитини.  А на завершення заняття побажали один одному бути люблячими батьками. Адже творення людини — найвище напруження всіх ваших сил. Діти — це щастя, створене вашою працею та нашою любов’ю.

Вознесенський МЦСССДМ МР

 

Дата: 29.03.2018 / Переглядів: 2066 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -