Вознесенськ є одним із лідерів доброчесності південно-східного регіону України

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» разом з виконавчими комітетами Баштанської, Вознесенської, Миколаївської міських та Воскресенської селищної ради з травня 2017 року за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні реалізують проект на тему: «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України».

Протягом червня-жовтня 2017 року експерти ФРММ провели первинний громадський аудит доброчесності запровадження програмно-цільового методу у 24 місцевих громад (14 містах обласного значення та 10-ти ОТГ). Також посадові особи органів місцевого самоврядування, місцеві депутати та громадські активісти отримали відповідну навчальну і консультативну підтримку.

Другим етапом було проведено аналіз бюджетних запитів на 2018 рік, паспортів бюджетних програм 2018 року та процедур публічного представлення виконання бюджету 2017 року та паспортів бюджетних програм.

Вознесенськ серед міст обласного значення півдня та сходу України посів другу сходинку та серед 24 місцевих громад півдня та сходу України – третю.

Тож наше місто є одним з лідерів доброчесності (цілісності) запровадження програмно-цільового методу! Ми є історією того, як потрібно реформувати місцеві публічні фінанси!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

ГО "Фонд розвитку міста Миколаєва"

 

Дата: 29.03.2018 / Переглядів: 2039 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -