Тематична виставка «Звільнення Вознесенська у спогадах земляків» до 74-ї річниці звільнення Вознесенська від фашистських загарбників

До 74-ї річниці звільнення м. Вознесенська від фашистських загарбників в краєзнавчому музеї пройшли музейні уроки "Незабутні дні історії міста" та підготовлено тематичну виставку фотоматеріалів, документів, матеріалів ЗМІ "Звільнення Вознесенська у спогадах земляків".

24 березня для вознесенців особлива дата. Це не тільки визволення від окупантів, але й день пам'яті за загиблими у Другій світовій війні, день вшанування тих, хто мужньо відстояв нашу землю від ворогів. Ніколи не померкне мужність і героїзм людей, що захищали Вітчизну й відстояли мир в роки Другої Світової війни. Особливого значення цей історичний приклад набуває сьогодні, коли на території нашої держави ведуться бойові дії. Українці завжди свято шанують воїнів-захисників Вітчизни. Метою проведених заходів є виховання почуття гордості за український народ, шани й поваги до його внеску в перемогу над фашистськими загарбниками у роки Другої Світової війни на основі матеріалів експозиції музею та створених тематичних виставок.

Вознесенський  краєзнавчий  музей

 

Дата: 27.03.2018 / Переглядів: 1928 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -