100 % пільговиків міста Вознесенська, що мають право безкоштовного проїзду, отримали «Картку вознесенця» - начальник УСЗН міста Вознесенська Ірина Шишляннікова

26 березня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась робоча нарада із впровадження модулю «Транспорт»  по «Картці вознесенця». Звітувала начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Ірина Шишляннікова. Серед іншого керівник установи повідомила: «На сьогодні «Картку вознесенця» отримали вже 100 % осіб, що мають право безкоштовного проїзду в маршрутних таксі міста. При цьому не всі з них пред’являють «Картку вознесенця», користуючись міським транспортом. Це впливає на кінцеву статистику по кількості перевезених пасажирів пільгової категорії». Також начальник управління доповіла, що за тиждень по «Картці вознесенця» міським транспортом скористалось 4273 пенсіонери, 50 з яких – 100%-пільговики.

В процесі наради також обговорювались питання налагодження системи звітування, відладки технічних пристроїв відповідно до завдань, які ставляться перед ними. Усі збої в роботі пристроїв оперативно ліквідовуються розробником «картки», який тісно співпрацює з перевізниками.

На цьому тижні в тестовому режимі запущено в роботу з «Карткою вознесенця» ще два маршрути: № 31 (вул. Чорновола - Ринок); № 32 (Спорткомплекс - Ринок).

До уваги пільгових категорій населення, які користуються безкоштовним проїздом! Виконавчий комітет Вознесенської міської ради просить пред'являти "картку" в маршрутному таксі де є зчитуючий пристрій, з метою удосконалення обліку пільгових перевезень.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 27.03.2018 / Переглядів: 1967 / Комментарії - 8 шт.

Iм'я -