Проведено акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Сьогодні туберкульоз є актуальною медико-соціальною проблемою суспільства. Рівень обізнаності населення щодо основних шляхів захворювання, симптомів та методів запобігання поширенню хвороби є важливим показником у здійсненні первинної соціально-профілактичної роботи серед населення.

Так, з метою інформування загального населення про хворобу, необхідність проходження флюорографії та до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня 2018 року працівники Вознесенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Вознесенською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста в центрі міста провели вуличну акцію «Разом проти туберкульозу!».

Під час акції всім учасникам було наголошено, про те, що туберкульоз  виліковний тільки за умови своєчасного виявлення захворювання, тому, саме з метою виявлення хвороби на ранній стадії, необхідно щорічне проходження флюорографії, саме таке обстеження може вберегти   від смертельно небезпечної хвороби. Протягом заходу було розповсюджено близько 100 листівок «Це потрібно знати про туберкульоз».

Вознесенський МЦСССДМ МР

 

Дата: 26.03.2018 / Переглядів: 2114 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -