Категорія -> АКТУАЛЬНО -> АКТУАЛЬНО

Пропонуємо вознесенцям приєднатись до всесвітньої акції «Година землі»

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину - Годину землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашоїПланети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи.

Пропонуємо долучитись до Години землі і вознесенцям, наприклад, через вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими в вашій оселі, на підприємстві, в організації.

Година Землі – своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства та безпечного навколишнього середовища.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 23.03.2018 / Переглядів: 592 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -