Категорія -> Стратегічні документи -> Генеральний план
Генеральний план міста
Існуючий генеральний план м. Вознесенська розроблений в 1991 р. на розрахунковий період 25-30 років. Закінчення терміну дії попереднього генплану та корінні зміни в політичній, економічній, законодавчій і нормативній базі країни обумовили необхідність розробки нового генерального плану м. Вознесенська.
Генеральний план м. Вознесенська Миколаївської області виконаний, згідно договору № 809-01 від 4.07.2008 р., укладеного між Вознесенською міською радою та НДІ проектування міст «ДІПРОМІСТО».
Генеральний план міста є основним планувальним документом, який визначає напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне зонування території, містить принципові рішення щодо розміщення об’єктів загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини.
За обсягом та змістом генеральний план відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм ДБН Б.1-3-97 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів» та ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень».
В основу проекту покладені матеріали, надані Вознесенським районним відділом статистики, відділами Вознесенської міської ради, а також обстеження в натурі.
Графічні матеріали проекту розроблені на базі електронної цифрової карти міста, виконаної Східним державним підприємством геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики у 2008 р.
Для розробки генерального плану використовувалась інформація станом на 1 січня 2008 року.
У генеральному плані визначена стратегія розвитку міста на розрахунковий період (до 2031 р.).
Генеральний план міста складається із наступних розділів:
- Вступ;
- Сучасний стан;
- Прогноз розвитку господарського коммплексу;
- Соціально-демографічний потенціал населення;
- Обсяги і розміщення житлового будівництва;
- Розрахунок і розміщення установ та підприємств обслуговування;
- Архітектурно-планувальна організація території;
- Ландшафтно-рекреаційна зона;
- Інженерно-транспортна інфраструктура;
- Протипожежні заходи;
- Основні техніко-економічні показники.
Повний текст генерального плану /завантажити/
Графічна частина Генеральний план (основне креслення) - /завантажити/
Дата: 16.05.2013 / Переглядів: 2171 / Комментарії - 0 шт.