Змагання з боротьби у Вознесенську. Всеукраїнський рівень

17 березня у новому спортивному залі Вознесенської ЗОШ № 7 відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на честь визволення Вознесенська від фашистських загарбників.

На змагання з’їхались 150 учасників із Миколаївської та Кіровоградської областей.

Зважаючи на новий зал на змагання змогли прийти всі батьки та рідні наших спортсменів. Це дуже допомогло їм у досягненні гарних результатів. Наші спортсмени завоювали 9 золотих медалей, 6 срібних та 4 бронзових медалі. Чемпіонами стали Белокуров Платон, Лужняк Назар, Журавльов Самір, Чалий Максим, Прагуза Дмитро, Зінський Богдан, Синяков Микола, Сидоренко Арсен, Лакіза Максим. Друге місце вибороли Агафонов Едуард, Середін Денис, Тодорашко Влад, Андріан Олександр, Крит Влад, Попов Максим, Яловчук Влад. На третю сходинку п’єдесталу піднялися Саядян Артем, Глухий Рінат, Бабелюк Микола, Агафонов Максим, Музика Артур.

Наша борцівська родина зростає та розвивається, переходить на новий рівень. Це дуже приємно і ми вдячні всім, хто допомагав і допомагає у розвитку олімпійського виду спорту греко-римської боротьби в нашому місті.