22 Чемпіонат Миколаївської області з традиційного карате

В суботу 17 березня в місті Вознесенськ відбувся черговий 22 Чемпіонат Миколаївської області з традиційного карате. Ці змагання були присвячені Дню Народження вознесенського Клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі». Саме в цей день двадцять років тому Клуб було засновано.

Як завжди в змаганнях взяли участь всі клуби нашої області, в яких вивчають традиційне карате. Турнір пройшов швидко та без зауважень. Захід відбувся в спортивній залі школи № 8. Головною метою чемпіонату був відбір спортсменів в збірну Миколаївської області, яка повинна буде в кінці квітня взяти участь в Чемпіонаті України.

Вознесенські спортсмени виступили як завжди добре. За підсумками змагань ми зайняли перше загальнокомандне місце. Саме перерахування категорій та видів програм змагань, в яких вознесенці стали чемпіонами  або зайняли призові місця, займе багато місця. Тому будуть названі тільки переможці.

Чемпіони області: Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Гебеш Сергій, Резмеріца Артем, Горшньов Вадим, Євтушенко Максим, Євтушенко Олександра, Дудник Дар’я, Жуков Нікіта, Хмиліна Катерина.

Призери змагань: Стречна Вероніка, Кишинський Артем, Кубицька Юлія.

Окремо треба відзначити Кочуг Катерину. Виступаючи в одній категорії з хлопцями вона зуміла посісти перше місце як в розділі ката, так і в розділі куміте.

Треба відмітити, що всі наші каратисти виступали гідно. Стречний Владислав і Циліцин Владислав, які виступали в молодшій категорії, хоч і не змогли в цей раз завоювати нагород, однак доклали всіх зусиль, щоб продемонструвати свої найкращі результати і виклалися на сто відсотків.

За підсумками змагань буде сформована збірна Миколаївської області, яка будемо надіятись, гідно виступить на головному турнірі року.

                                                                                   Керівник клубу традиційного карате-до "Дай-Цзі" Віктор Фадєєв

На світлині: чемпіони та призери Чемпіонату області.

Дата: 19.03.2018 / Переглядів: 1051 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -