Триває підготовка до проведення велосипедної гонки «Соколині перегони 2018»

15 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Путія відбулася чергова нарада щодо проведення у Вознесенську першої масштабної велогонки «Соколині перегони 2018», яка проходитиме 19 травня до Дня міста.

Організаторами велоперегонів зазначено, що на участь у гонці вже зареєструвалося 35 любителів велосипедного руху (реєстрація розпочалася 1 березня та триватиме до 1 травня). Зареєструватися можна за посиланням: bikeportal.org.ua/6293.Також наголошено, що кожен учасник веломарафону отримає пам’ятні сувеніри на згадку про гонку «Соколині перегони 2018».

Нині головної задачею організаторів та дизайнера марафону є визначення кольорової гами гонки, дизайн та друк номерів, банеру, буклету, залучення до співпраці професійних суддів та спонсорів. Якщо Ви бажаєте бути спонсором велогонки «Соколині перегони 2018» чи у Вас є досвід або ідеї щодо проведення подібних спортивних заходів звертайтеся до організатора за телефоном (099)-725-12-80 – Іван.

За дорученням Юрія Путія організатори мають провести інвентаризацію маршруту гонки, визначити місця КП та чекпоінтів та відзняти промо-ролик маршруту. Ще обговорювалося питання розміщення наметового містечка для учасників, яке, попередньо, буде облаштовано на березі річки Мертвовід.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 16.03.2018 / Переглядів: 1133 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -