В ФОК «Водограй» пройшли перші в цьому році змагання з плавання

В суботу 27 січня в фізкультурно -оздоровчому комплексі «Водограй» відбулися змагання з плавання в залік  четвертої Спартакіади трудових колективів міста. На старт вийшло  шість команд: "ДСНС", "АРТСКЛАД", "ВЕТЕРАН", "ЗОРІ НАД БУГОМ", "ВОЗКО", "ОСВІТА".

Спортсмени змагалися на дистанції 50 метрів вільним стилем та в естафеті 4Х50 метрів. В особистому  заліку на дистанції 50 метрів  ІІІ місце  виборов  Пилипенко Ілля ("ДСНС"), на ІІ місці - Колбас Артур ("ВОЗКО"), а І місце посів Пустовіт Ігор ("Артсклад").  Видовищними  вийшли запливи в  естафеті.   Боротьба тривала до останньої секунди. В результаті III-місце за командою ДСНС, II- місце - «Артсклад»,I-місце - «Освіта». В загально-командній  упертій боротьбі  команда  ДСНС посіла третє місце, команда « Артсклад» - на другому місці, команда «Освіти» - на першому.  Вітаємо переможців!  Після проведених трьох видів змагань  на першому місці - «Освіта», на другому - «Артсклад», третє місце ділять дві команди: «Ветеран» та «Зорі над Бугом».

Наступний  вид змагання - з шахів. Запрошуємо всіх вболівальників третього лютого в ДЮСШ підтримати свої команди. Змагання розпочнуться о 10.00.годині.