Борці знову на п’єдесталі

У місті Миколаєві 23-24 грудня відбувся традиційний Всеукраїнський турнір «Сніжинка». У змаганнях прийняли участь 155 юних борців з 7 областей України. Наша команда виступила вдало. Чемпіоном став Чалий Максим у ваговій категорії 38 кг. Другі місця посіли Прагуза Дмитро (в/к – 48 кг), Зінський Богдан (в/к – 60 кг), Лакіза Максим (в/к – 110 кг). А у ваговій категорії 60 кг третє місце виборов Юдін Кирило.

У цей самий час, 23 грудня проходив Міжнародний турнір в м. Біла Церква. Наш вознесенський борець Притуляк Сергій у ваговій категорії 44 кг став третім.

Усі борці та тренерський склад вітає мешканців м. Вознесенська з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо всім здоров’я, щастя, успіхів у навчанні, у роботі та затишку в оселях.