В День Збройних сил України відкрито стенд пам’яті загиблим учасникам АТО «Вознесенці вклоняються своїм землякам!»

6 грудня у фойє виконавчого комітету Вознесенської міської ради відкрили стенд пам’яті загиблим учасникам АТО «Вознесенці вклоняються своїм землякам!». На меморіальному стенді розміщено світлини наших восьми земляків, які віддали своє життя за цілісність та незалежність України.

Участь у відкритті стенду взяли міський голова Віталій Луков, рідні загиблих воїнів та працівники апарату виконавчого комітету Вознесенської міської ради. Зі словами смутку звернувся до всіх присутніх очільник міста, який зазначив, що кожен з нас має пам’ятати своїх героїв, завдяки яким на Вознесенщині й цілому на Україні панує мир. Побажав матерям міцного здоров’я, сили духу аби справитись із тим болем, який не залишає їх.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та згадали захисників поіменно, а саме - Володимир Гречаний, Сергій Карбівничий, Костянтин Костенко, Сергій Макаров, Олександр Бондар, Сергій Каленик, Олександр Ліптуга та Олександр Бойко.

Маємо надію, що цей стенд пам’яті буде нагадувати всім містянам про героїчний вчинок цих хлопців, які, захищаючи Батьківщину, віддали за неї найдорожче – власне життя.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Дата: 07.12.2017 / Переглядів: 335 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -