Дуже вдячні тобі.

Так ото ж всі ми знаєм

Бо теплом зустрічаєш

Водограй очі сині свої посміхи!

З таких слів розпочала змагання з плавання серед спортсменів Південного регіону, присвячені п’ятій річниці ФОК «Водограй», головний суддя, суддя вищої категорії Фурман Світлана Володимирівна.

Також привітати учасників змагань завітали заступник міського голови, екс-директор комунальної організації «Спорт для всіх» Путій Юрій Валерійович, який привітав колектив ФОК «Водограй» з п’ятиріччям, побажав учасникам змагань успіхів і перемог та запросив до слова людину, завдяки якій у місті Вознесенську був збудований басейн - міського голову 1987 - 2012 років - Гержова Юрія Івановича.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів із міст: Херсон, Миколаїв, Южноукраїнськ та Вознесенськ. Стартували на 5 індивідуальних дистанціях і естафетному плаванні 4х50 метрів вільним стилем. Чемпіони і призери були нагородженні медалями, грамотами та ювілейними значками.

Цього разу, навіть стіни допомагали нашим спортсменам. За цілий день запеклих змагань вони завоювали 16 золотих медалей, 11 спортсменів стали другими та ще 8 плавців отримали бронзу. Також успішно стартували наші команди в естафетах. Дівчата вибороли ІІІ місце, а серед хлопців команда «Водограй-1» та «Водограй-2» стали відповідно першими та другими. Вітаємо з цими досягненнями наших юних плавців та їхніх батьків, тренерів команди, які постійно підвищують свою майстерність, колектив ФОК «Водограй», які забезпечують прекрасні умови для тренувань. Бажаємо всім здіймати планку успіхів усе вище й вище, працювати над покращенням своїх результатів та досягати їх. Будьте сильні та здорові!

І.С. Алексєєв, директор КО «ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

Дата: 20.11.2017 / Переглядів: 560 / Комментарії - 0 шт.