Чемпіонат України з пляжного волейболу в м. Херсоні

Команда з пляжного волейболу в складі Салюк Дар’ї та Мельчишинової Катерини прийняли участь в чемпіонаті України в м. Херсоні, який відбувся 03 — 06 липня 2014 року. В змаганнях взяли участь 25 команд. В упертій боротьбі наші дівчата посіли 17 місце. А переможці змагань, пара з Дніпропетровська Вікторія Петренко та Анна Селіна здобули звання майстрів спорту та путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться в Норвегії.

Відкритий чемпіонат м. Миколаєва з пляжного волейболу.

Після чемпіонату України більшість команд прийняли участь у відкритому чемпіонаті м. Миколаєва. Так 12-13 липня 2014 року до міста корабелів з’їхалося 24 чоловічих та 12 жіночих команд. В цих змаганнях взяла участь і наша команда в складі Салюка Андрія та Бобаля Олександра. Це були перші змагання для наших хлопців. Вони зуміли подолати команди з Кіровограда, Запоріжжя і в загальному заліку посіли 12 місце. Побажаємо хлопцям подальшого росту в спортивній кар’єрі. Команда дівчат в складі Салюк Дар’ї та Лагути Сніжани зайняли 9 місце. Всі команди - учасниці отримали по комплекту форми від федерації пляжного волейболу Миколаївської області.

Дата: 14.07.2014 / Переглядів: 938 / Комментарії - 0 шт.