ЗА КУБОК ЗІ СТРІТБОЛУ БОРОЛИСЬ 4 КОМАНДИ

25 серпня на Північному масиві, у рамках святкових заходів з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, відбулись змагання зі стрітболу (вуличний баскетбол), учасниками яких стали чотири команди: команда «3-й мікрорайон», «Мрія», «Я і двоє невдах» та «Збірна коледжу». Головний суддя змагань - Олександр Жигайло. Основні судді – Кіца Володимир та Домуз Олег. На заході були присутні міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Путій, начальник Відділу культури та спорту ВМР Яна Яроцька та директор Вознесенського MЦФЗН «Спорт для всіх» Іван Алексєєв.

У підсумку запеклої боротьби кубок та перемогу здобула команда «Я і двоє невдах». ІІ місце посіла команда 3-го мікрорайону, ІІІ – «Мрія». Переможці були нагороджені кубком та грамотами. Судді також отримали винагороду за свою працю - новенькі м’ячі.

Родзинкою змагань став розіграш роликів, за які поборолось вболівальники різного віку. Чимало учасників пробували свої сили. У фіналі конкурсу вболівальників «Влучний кидок» виграла дівчинка, яка 4 рази із 5 влучила в кошик.

Надіємось, що кількість молоді, бажаючої займатись цим видом спорту, як і команд, щороку зростатиме.