До уваги власників квартир багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться на балансі КП "Єдність"

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради звертається до власників квартир багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Єдність» щодо створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, згідно Закону «Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку".

Даний Закон визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

Отримавши у власність квартиру, кожен громадянин став одночасно співвласником усього будинку. Адже і прибудинкова територія, і допоміжні приміщення , і технічне обладнання , і приміщення загального користування (східці, підвали, горища) опинилися у їхній спільній власності.

ОСББ - це надійний і випробуваний засіб значно поліпшити умови вашого проживання, підвищити якість надання житлово-комунальних послуг, зменшити їх вартість.

В місті Вознесенську на Північному мікрорайоні яскравим прикладом є ОСББ «Вознесенськ наш дім» вул. Героїв України, 18, «Альянс плюс» по вул. Героїв України, 16, «Вітязь Вознесенська» по вул. Героїв України, 6, по вул. Кутвицького, 3, 3а, «Будинок газовиків», по вул. Слободянюка Бориса, 2, «Біла акація» по вул. Будівельників, 3, «Енергетик» вул. Будівельників, 5, створений в 2016 році ОСББ «Обережний» по вул. Кутвицького, 57.

Більш детальну інформацію щодо створення та переваг ОСББ ви можете отримати на постійно діючому міському штабі з питань створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щосереди в кабінеті заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради №21 о 14-00.

В подальшому буде висвітлюватись інформація про ОСББ, ЖБК по всім районам міста.

Управління ЖКГ та КБ Вознесенської міської ради

Дата: 26.06.2017 / Переглядів: 805 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -