Категорія -> Освіта -> Новини освіти

Закриття табірної зміни "LEADER" у Вознесенській гімназії №1

Організація літніх англомовних таборів – це навчально-мотиваційний проект, адже Україна вже вкотре підтвердила свій європейський вибір і тому знання іноземних мов набуває нині пріоритетного значення.

Зважаючи на сучасні суспільні та освітні запити, на базі Вознесенської гімназії №1 з 29 травня по 9 червня 2017 року було організовано роботу англомовного табору "LEADER", який гостинно прийняв 114 учнів з різних шкіл міста. У таборі працювали вчителі англійської мови із різних навчальних закладів: Варзацький В.В. (керівник табору), Животівська О.О., Ткач Т.В., Скрібець О.В.(гімназія №1), Цвіток А.В. (ЗОШ №2), Величко С.Ю. (ЗОШ №7). Заняття з hand-made проводила Гриценко Р.М. (ліцей «Інсайт»).

Основна мета роботи мовного табору "LEADER"– зацікавити учнів вивченням англійської мови, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри у спілкуванні, саме тому вчителі підібрали завдання розважального і водночас розвивального характеру: презентації, квести, ігри, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, навчальне відео, створення реклами. Запам’яталася учасникам табору зустріч з волонтером Едді, який прибув до нашого міста у рамках реалізації профорієнтаційного проекту Вознесенського міськрайонного центру зайнятості.

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні мали можливість покращити свої мовленнєві навички, спілкуючись англійською мовою у невимушеній обстановці та поглибити знання з культури англомовних країн.

Останній день став особливо хвилюючим, адже учасники табору готувалися до нього протягом всієї зміни. Кожен отримав масу позитивних емоцій на фінальному концерті "Час-Х", під час якого команди продемонстрували неабиякі здібності та таланти.

Урочиста мить табірної зміни - вручення Сертифікатів! Почуття радості й легкого смутку… Не засмучуйтесь друзі, наступного року табір "LEADER"знову чекатиме на Вас! До нових зустрічей!

Шелінгер-Іванова З.М., заступник директора

з ВР Вознесенської гімназії №1

Дата: 13.06.2017 / Переглядів: 731 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -