Пляжний волейбол

Все більше популярним в нашому місті стає такий вид спорту, як пляжний волейбол. Підтвердженням цьому проведені змагання, які почалися з початку червня місяця.

Так 1-2 червня розпочали боротьбу жіночі пари, але через погодні умови змагання були перенесені на 29 червня.

7-8 червня змагалися чоловіки. В змаганнях прийняло участь десять команд. Перше місце вибороли Павловський В. та Фалько Є., на другому місці Боаль та Салюк А. і на третьому місці Мороз А та Добриця А.

14-15 червня в боротьбу вступили змішані пари. Переможцями стали: перше місце Баланюк З. та Павловський В., на другому місці Фіріч А. та Салюк Д. і на третьому місці Фалько Є та Шеремет Ю.

В День молоді 29 червня відбулися перенесенні змагання серед жіночих пар. Ці змагання відбулися на оз. Пісчане. Дякуючи головному судді змагань та групі любителів пляжного волейболу було підготовленно дві площадки, що дало можливість провести змагання на високому рівні. Переможцями стали наші гості з м. Харкова Мельтешинова К. та Салюк Д. Ця пара готується до участі в кубку України з пляжного волейболу, який відбудеться в м. Херсоні. На другому місці Остапено О. та Пустовойтенко О. з м. Нової Одеси. На третьому місці Шеремет Ю. та Осадчук Л. з пгт. Доманівка. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями від міського голови.

Сподіваємося, що на слідуючий рік в змаганнях прийме участь ще більша кількість спортсменів любителів пляжного волейболу.

Дата: 01.07.2014 / Переглядів: 919 / Комментарії - 0 шт.