ДО УВАГИ ОСББ!

До 1 липня 2017 року усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків,  повинні привести статути об’єднань  у відповідність із вимогами Податкового кодексу, які висуваються до неприбуткових організацій.  До таких вимог належать:

  • організація має бути утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;
  • використання доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами (п.п. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу);
  • установчі документи містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних із ними осіб.

 У разі не внесення відповідних змін до установчих документів до 1 липня 2017 року, ОСББ будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій.

За консультацією та методичною допомогою, звертайтесь до Ресурсного центру підтримки ОСББ громадської організації «Агентство економічного розвитку», який знаходиться за адресою: вул. Пушкінська, 3/35, з 9:00 – 18:00, крім вихідних .

ГО «Агентство економічного розвитку»

Дата: 17.05.2017 / Переглядів: 752 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -