Відкритий чемпіонат Миколаївської області з шашок – 64

29 квітня - 2 травня 2017 року відбулася відкрита першість Миколаївської області з шашок – 64. Чотири майстра спорту, шість кандидатів у майстри спорту і вісім першорозрядників протягом чотирьох днів змагалися в турнірі за швейцарською системою.

Турнір розпочався в ФОК “Водограй” міста Вознесенська. Директор КО ВЦМ ФЗН “Спорт для всіх” Путій Юрій Валерійович і завідуючий ФОК «Водограй» Конський   Юрій   Васильович подбали про надання умов для відкриття і проведення першого туру цих змагань. Крім належно оснащеного турнірного залу, деякі партії, для кращого ознайомлення жителів міста з цією цікавою грою, гралися в затишному фойє “Водограю”. В одній із партій символічний перший хід зробив завідуючий цього чудового комплексу. Учасники змагань висловили подяку адміністрації ФОК “Водограю” за відвідування водних   процедур і тренажерних залів. Сподобалась шашкістам і організаторам турніру також екскурсія в міський музей Кібрика Є. А.

Задоволені  перебуванням в місті Вознесенську, 30 квітня шашкісти продовжили свої змагання в селі Ставки Веселинівського району. Зрештою, перше місце виборов майстер спорту з міста Дніпро Євген Івашко, який набрав 12 очок з 14 можливих. На другому місці - майстер спорту В’ячеслав Новицький (11 очок), студент одного з вишів міста Харкова, на третьому - майстер спорту з Миколаєва Сергій Звонилов (10 очок), який і став чемпіоном Миколаївської області. Четверте місце зайняв кандидат у майстри спорту Юрій Ніценко (9 очок) з міста Херсона. П’ятим фінішував ветеран шашок - 78 – річний кандидат у майстри спорту Валентин Мальченко (8 очок) з Миколаєва. На шостому місці - тогорішній переможець такого турніру, кандидат у майстри спорту Сергій Мішин (8 очок) з м. Каховка Херсонської області. Сьоме місце зайняв кандидат у майстри спорту Василь Євко з Миколаєва (8 очок). Валентин Мальченко і Василь Євко зайняли відповідно друге і третє місце в чемпіонаті області.

Організатори турніру подбали про нагородження всіх учасників відповідно до зайнятих місць. Крім ознайомлення з ТОВ “Нива” (господарство, де проходили ці змагання), учасники побували на страусовій фермі “Савана “, що знаходиться в цьому ж селі. Цікаву екскурсію шашкістам організував власник ферми, спонсор чемпіонату Миколаївської області з шашок Олександр Миколайович Чубаров.

Учасники турніру залишились задоволеними проведеними зустрічами і висловили свою подяку  за організацію змагань, за добрі побутові умови і відмінне харчування.

Незабаром   в   шашкових   випусках   районної   газети   “Зоря”   і   в   обласних   газетах   “Рідне Прибужжя” і  “Николаевские новости - СПОРТ” ми  познайомимо читачів з прикладами творчої гри  учасників в цьому турнірі.