Вдалий виступ на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

В м. Одеса 8 квітня відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу. В змаганнях взяли участь спортсмени з різних міст України та Республіки Молдова. Наше місто на цих змаганнях представляли Мосінов М., а також  Стопар В., Секкер К. з смт. Олександрівка.

Змагання  пройшли цікаво та напружено. У всіх вагових категоріях точилася запекла боротьба. Учасники демонстрували високий рівень підготовки. Всі наші спортсмени завоювали перші місця в своїх вагових категоріях. Наймолодший учасник Секкер К. в категорії 60 кг. переміг з результатом 370 кг. Стопар В. у ваговій категорії 82.5 кг. переміг з результатом 555 кг. Найкращий результат показав Мосінов М. 745 кг., і здобув звання абсолютного Чемпіона України.

По закінченню змагань всі спортсмени були нагородженні кубками, медалями та грамотами. Тренер з пауерліфтингу Мосінов М. запрошує всіх бажаючих займатися пауерліфтингом в ФОК « Водограй».