У ФОК "ВОДОГРАЙ" ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ

Напередодні святкування Хрещення Господнього в місті відбулися змагання з плавання в залік ІІІ-ї Спартакіади трудових колективів. На старт вийшло п’ять колективів. Це команди «Ветеран», «Освіта», В/Ч пп. 5874 (Мартинівка), В/Ч 2920 (Арт.склад) та «Нібулон». Почалися змагання з запливів серед чоловіків на 50 метрів вільним стилем. Перемогу з результатом 28,02 секунди здобув Пустовіт Ігор (В/Ч 2920), на другому і третьому місці теж представники військової частини: Остапенко Олександр – 29,04 секунди та Лисичанський Геннадій – 34,82 секунди.

Захоплююче пройшли змагання в естафеті 4 Х 50 метрів. Боротьба на водяних доріжках точилася до останнього етапу. І знову на висоті команда військовослужбовці В/Ч 2920 в складі: Пустовіт І., Лисичанський Г., Тихонов С., Остапенко О., які посіли перше місце, на другому місці команда «Нібулон», на третьому - «Освіта», четвертому - «Ветеран», п’ятому - в/ч пп.5874 (Мартинівка). В загальному командному заліку місця розподілилися таким чином: перше місце посів колектив в/ч 2920, друге - «Нібулон», третє - «Освіта». Всіх переможців та призерів змагань нагородила грамотами начальник Відділу культури та спорту Вознесенської міської ради Яроцька Яна Віталіївна. Всі учасники змагань подякували адміністрації ФОК «Водограй» за чудово підготовлений плавальний басейн.