Вдалий виступ юних борців

В суботу, 17 грудня, в м. Новоукраїнка Кіровоградської обл. відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. Загальна кількість учасників 140 борців з міст Києва, Кременчука, Краматорська, Миколаєва, Кривого Рогу, Миргорода, Вознесенська.

На турнірі був почесний гість Олімпійський чемпіон Мехіко Богдан І. Г. Вдало виступили на турнірі наші юні борці вихованці тренера Матієва В.М. Так, перше місце в ваговій категорії 35 кг. здобув Осадчий Дмитро, другі місця посіли Сидоренко Арсен - 56 кг. та Доновий Ярослав - 59 кг., треті місця – Прогуза Дмитро - 42 кг., Арташ Микола - 59 кг., Сіняков Микола - 66 кг. Всі переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками.

В цей же день вихованці тренера Сорочана Г. брали участь у змаганнях з греко-римської боротьби в м. Южноукраїнськ. На турнір прибули спортсмени з м. Києва, м. Миколаєва, м. Южноукраїнська. Всього 100 спортсменів 2006-2010 років народження. Бронзову нагороду здобув наш земляк Лужняк Назар в ваговій категорії 58 кг. Технічну грамотну боротьбу продемонстрували дебютанти змагань Кріт Владислав, Середін Денис, Журавльов Владислав. Це були їх перші офіційні змагання. Побажаємо юним спортсменам вдалих виступів в наступних змаганнях, а всіх бажаючих запрошуємо в ФОК « Водограй» на заняття в секції.