Сучасні форми оплати комунальних платежів

   Кожен мешканець нашого міста користується житлово-комунальними послугами, за споживання яких розраховується щомісяця. На перший погляд це найпростіша ситуація: необхідно заповнити платіжні документи (квитанції) та  розрахуватися по ним у касах Асоціації «Центр», банківських  установ, поштових відділень.
   Однак, зазвичай,  в кінці місяця та на початку  наступного за розрахунковим місяцем, необхідно відстояти «чергу довжиною у вічність». І тому сплата комунальних платежів може бути справжньою проблемою для тих, хто живе активно або в кого розписаний весь день, хто залежить від робочого графіку, поїздок у відрядження або навпаки, прив’язаний до місця проживання (виховує дитину, захворів, похилий вік не дозволяє довгі прогулянки).     
   А надворі ХХІ століття.  І   пересічний громадян  потребує технологій, за допомогою яких можна швидко і зручно здійснити необхідні платежі за комунальні послуги.
   Самий сучасний та «молодий» вид платежів це сплата комуналки через Інтернет. Звісно, деякі клієнти ставляться до переказу коштів через Інтернет  доволі скептично: хтось побоюється  шахрайства, інші не впевнені, що зможуть правильно ввести дані і припустяться помилки (переказавши кошти не тому). Але не всі знають, що система онлайн-платежів, фактично, виключає помилку, захищає від шахраїв та пропонує багато інших переваг.  
   Чому сплачувати комуналку через Інтернет зручно?  
- Немає прив’язки до конкретного часу роботи в касі, всі операції клієнт здійснює сам в любий зручний для нього час – вночі, рано вранці або пізно ввечері, у робочий або у вихідний день.
- Не треба кудись їхати або йти: переказ коштів на рахунок комунального підприємства здійснюється через Інтернет. Здійснити платіж можна вдома, сидячі на дивані, в офісі або у відпустці.
- Онлайн-платежі здійснюються швидко: протягом доби в будні. Якщо ж платіж здійснили у вихідні або свята – то кошти потраплять на рахунок комунального підприємства у перший же робочий день.   
Що необхідно мати для здійснення онлайн-платежів?
- комп’ютер, підключений до мережі інтернет;
- банківська платіжна карка (дебітна або кредитна) з достатньою сумою коштів на ній. Під час розрахунків необхідно буде вказати номер картки (16 цифр), термін дії та секретний код.
   Вже під час здійснення операції платежу клієнт буде знати, чи успішно пройшла операція. Якщо ж була допущена помилка – користувач отримає підказки  з її  усунення від сервісу.
   Нарешті, сплата комунальних послуг за реквізитами – це можливість переказати кошти на рахунок любого комунального підприємства в Україні, де б воно не знаходилося.   
  Тож не будемо стояти осторонь, а берімо активну участь у запровадженні нових форм оплати за комунальні послуги, а дивідендами цього буде заощадження власного часу.

Відділ економіки апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

 

Дата: 13.12.2016 / Переглядів: 584 / Комментарії - 1 шт.

  1. Василь Олександрович

    Для кого оці "загальні" фрази? Краще скажіть, коли конкретно ваші комунальні підриємства відкриють свої сайти через які можна буде здійснювати ці платежі?


Iм'я -