Відбувся турнір з греко-римської боротьби

З нагоди четвертої річниці ФОК «Водограй» 26 листопада відбувся турнір з греко – римської боротьби. В змаганнях прийняли участь команди з м. Миколаєва - КДЮСША-1, ДЮСШ-7, спортивного інтернату МОК, команда м. П.Українська, м. Н-Буг, с.м.т Веселинове, м. Вознесенська. В складі нашої команди було тридцять борців. Загальна кількість учасників 150 спортсменів. Перед початком змагань всіх юних борців привітали міський голова В.Д.Луков, директор Вознесенського МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Ю.В. Путій, ветерани спорту Темофіїв В.В., Пащенко П.Н., Салєєв Н.Л. В напруженій боротьбі наша команда тренерів Матіїва В.М. та Сорочан Г.А. в загальному заліку посіла друге місце. Перше місце команда ДЮСШ – 7 м.Миколаїв, і третє – КДЮСШ – 1 м. Миколаїв. В особистому заліку наші юні борці Притуляк Сергій – 35 кг., Сидоренко Арсен – 56 кг., Сіняков Микола – 63 кг. Другі місця здобули: Прогуза Дмитро – 38 кг., Пашинін Сергій – 50 кг., Арташ Микола – 58 кг., Музика Артур – 58 кг., Лопацький Владислав  - 100 кг. Треті місця посіли Чалий Максим  - 32 кг, Осадчий Дмитро – 35 кг., Лакіза Максим - + 85 кг. Всі призери були нагароджнені медалями та грамотами Вознесенського МЦ ФЗН «Спорт для всіх». Змагання були проведені на високому рівні. Всі учасники отримали велике задоволення від турніру.

Вознесенський КО ВМЦФЗН «Спорт для всіх»

Дата: 29.11.2016 / Переглядів: 780 / Комментарії - 2 шт.