Кубок закриття сезону з футболу

22 жовтня на міському стадіоні Вознесенський КО ВМЦФЗН «Спорт для всіх» провів кубок закриття сезону з футболу. Перед відкриттям змагань до всіх гравців та любителів футболу з привітальним словом звернувся міський голова Віталій Луков. Міський голова вручив грамоти, медалі, кубки переможця призерам змагань з великого тенісу, які відбулися 17-18 вересня. Серед жінок ІІІ місце посіла О. Герасименко, ІІ місце – І. Климчук, І місце –  Т. Ніценко. Серед чоловіків ІІІ місце  посів О. Середін, ІІ місце – О. Гришагін, І місце –  В. Карпов. Також грамотами були нагородженні команди з футболу, які брали участь у Третій Спартакіаді, яка відбулась 24-25 вересня. Серед команд учасників ІІІ місце посіла  комада «Ветеран» , ІІ місце – в/ч пп В5874, І місце – в/ч А 2920.
     В змаганнях за кубок взяли участь збірні команди: в/ч А 2920 – в/ч пп В 5874, «Освіта» – «Ветеран» – «Поліція», «Нібулон», юніорів дитячо - юнацької морської школи «Сокіл» та наші гості з міста Южноукраїнська – команда ДСНС (під керівництвом полковника А.В Драгомирова). Першими на поле вийшли команди «Сокіл» та «Нібулон». Юні футболісти проявили бійцівський характер і здобули перемогу. В другій грі досвідченні гравці команди ДСНС здолали збірну команду військовослужбовців. По системі проведення, в наступній грі зустрілися команда «Сокіл» та збірна команда «Освіта» – «Ветеран» – «Поліція». Більш досвідчені гравці здобули упевнену перемогу. І ось фінал! В фіналі зустрілися команди ДСНС та збірна команда «Освіта» – «Ветеран» – «Поліція». Ця гра дійсно стала окрасою всіх змагань, з перших і до останніх хвилин на полі точилася запекла боротьба. Основний час гри закінчився з нічийним рахунком. Відповідно до Положення змагань гравці виконували одинадцятиметрові удари. Завдяки впевненій грі воротаря В. Кібиша, збірна команда «Освіта» – «Ветеран» – «Поліція» здобула перемогу і стала володарем перехідним кубком закриття сезону.

Вознесенський КО ВМЦФЗН «Спорт для всіх»

Дата: 24.10.2016 / Переглядів: 710 / Комментарії - 0 шт.