Проведення тренінгового заняття «Вибір до змін»

                                    «Діти у конфлікті з законом – злочинці назавжди?»
  Неповнолітні діти часто стають серйозною проблемою для суспільства. Не завжди сімейні стосунки допомагають їх психології розвиватися в правильному напрямку. Підлітки часто вступають у конфлікт із законом, що може бути пов’язано з різними причинами.  
   Профілактика правопорушень та злочинності серед підлітків є в наш час найактуальнішим питанням для педагогів, психологів, вихователів, лікарів, батьків. Як свідчить статистика, серед підлітків – правопорушників в третині випадків зустрічаються підлітки, які виховуються в неповних, неблагополучних родинах, прогулюють школу, або зовсім не навчаються, знаходяться в конфліктних стосунках з батьками, беруть участь у кримінальних угрупованнях, тощо. Ця категорія підлітків систематично скоює протиправні дії, знаходиться в конфлікті із законом. Деякі підлітки засудженні до покарання з обмеженням волі, деякі – до покарання без обмеження волі.
    Але в’язниця  не зробить дітей, в яких проблеми з законом, – кращими. Діти не народжуються злодіями, а ув’язнення – дуже дороге вирішення проблеми і для суспільства, і для самих дітей.
   Тож краще фахівцям, які працюють з важкими підлітками необхідно працювати на попередження правопорушень, а особливо повторних.
З цією метою фахівцями Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді міської ради за сприянням Вознесенського міського відділу  кримінально-виконавчої інспекції   розпочато ряд тренінгових занять під назвою «Вибір до змін».

    Дана програма розроблена для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом, та спрямована на формування і розвиток у них навичок конструктивного та позитивного мислення, саморегуляції, рефлексії, ціле покладання та планування, а також -  на сприяння позитивним змінам у поведінці. Програма складається з 8 занять, які допоможуть підліткам краще пізнати себе та оволодіти навичками конструктивної взаємодії з оточуючими.
    Діти активно приймають участь у тренінгових заняттях, виконують домашні завдання, розігрують конфліктні ситуації та шукають шляхи їх подолання.

     Маємо надію, що саме ці підлітки, більше ніколи не ступлять на хибкий шлях правопорушень, а будуть будувати своє світле майбутнє притримуючись не лише законів суспільства, але і своєї совісті та честі.


                                                                                                     Директор Вознесенського
                                                                                                     міського центру СССДМ
                                                                                                     Петрушкова Т.А.

Дата: 10.10.2016 / Переглядів: 1156 / Комментарії - 2 шт.

Iм'я -