Першість міста по пауерліфтингу

14 найсильніших спортсменів зібралися в тренажерній залі ФОК “Водограй” для проведення змагань.

Вже вдруге в піднятті штанги взяли участь прекрасні дівчата. В категорії 56 кг 1 місце зайняла тендітна Ганна Дудник, яка підняла в сумі триборства 185 кг, присід 60 кг, жим лежачи 45 кг та тяга 80 кг.

На 2 місці Харченко Олена в триборстві 145 кг. В категорії 63 кг 1 місце у Фоменко Ганни – 172,5 кг в триборстві.

Серед чоловіків в категорії 56 кг 1 місце зайняв майстер спорту України Куцин Сергій. Він підняв в триборстві 310 кг, що на 5 кг перевищує норматив майстра спорту, присід 90 кг, жим лежачи 75 кг та тяга 145 кг.

На 2 місці Наточій Влад, сума 300 кг.

В категорії 60 кг перше місце посів Філін Володимир з сумою 320 кг.

В категорії 75 кг 1 місце завоював кандидат в майстри спорту Білан Руслан, сума 465 кг.

В категорії 82,5 кг 1 місце – Слюсар Олег з сумою 412,5 кг. На 2 місці Корабейніков Дмитро – 410 кг.

В категорії 90 кг перше місце виборов десятикласник Попов Володимир 432,5 кг.; 2 місце – Коваленко Владислав, сума 420 кг.

В категорії 100 кг з абсолютною сумою змагань 1 місце зайняв чемпіон Європи майстер спорту України Мосінов Максим – його сума дорівнює 675 кг.

В категорії 110 кг 1 місце у Баланчука Олега, з сумою 440 кг.

Треба відмітити, що в цих змаганнях вирішив, як то кажуть “тряхнуть стариной” тренер Куцепалов Віктор Михайлович. В його неповних 75 років сума триборства в категорії 67,5 кг склалася 275 кг – присід 105, жим 70 кг та тяга 100 кг.

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами міської ради та цінними призами.

Дата: 03.06.2014 / Переглядів: 1021 / Комментарії - 0 шт.