Спортивні досягнення вознесенців на честь Дня міста

В рамках святкування Дня міста 31 травня були проведені різноманітні спортивні заходи: відкритий чемпіонат міста з Таїландського боксу Муей-Тай, змагання з плавання, пауерліфтингу, пляжного волейболу серед дівчат, показові виступи з Street Workout  та гирьового спорту.

В басейні «Водограй» відбулися змагання з плавання між командами «Олімп» (м.Южноукраїнськ) та нашими місцевими плавцями. В програмі змагань були запливи хлопчиків та дівчаток на дистанції 100 м. та 50 м. вільним стилем, брасом 100 м. та 50 м., на спині 100 м. Переможцями та призерами в своїх дисциплінах стали: Губкіна Б., Цуркан М., Радукан С., Трянова М., Кирток Д., Кібіш Д., Кирток Б., Руда К., Тофан О., Герасименко Р., Шевцов Є., Колбас А., Гонтаренко А., Онищенко К., Сергієнко Є. Всі переможці та призери були нагородженні грамотами міського голови.

Біля міської Ротонди проходили змагання з Таїландського боксу Муей-Тай. В змаганнях прийняли участь команди «Ягуар» (м.Вознесенськ), «Оттагава-до» (м.Вознесенськ) та «Оріон» (м.Миколаїв). Переможцями в своїх категоріях стали: Куц М. («Ягуар»), Топченко Д. («Оттагава-до»), Крошка Н. («Оттагава-до»)., Юн Д. («Оттагава-до»), Феняк Д. («Оттагава-до»), Слюсаренко А. («Оттагава-до»), Остовський А. («Оттагава-до»), Вдовиченко Є. («Ягуар»), Баланчук О.(«Ягуар»), Попов О. («Ягуар»), Пинзул Д. («Ягуар»), Гончаренко Р. («Ягуар»), Драгомиров О. («Ягуар»). Пинзул П. («Ягуар»). Незважаючи на складні погодні умови спортсмени показали хорошу фізичну та тактичну підготовку. Всі бої пройшли на високому рівні. Переможці та призери отримали грамоти від міського голови.

На міському стадіоні відбулася календарна гра чемпіонату області з футболу. Наш «Сокол» приймав одного з лідерів підгрупи - команду «Аграрник» (с. Велика Мечетня, Кривоозерського р-ну). В запеклій боротьбі перемогли наші гості з мінімальним рахунком 0:1 . Чергова гра на нашому стадіоні відбудеться 14 червня з футбольною командою з Олександрівки.

Дата: 03.06.2014 / Переглядів: 1348 / Комментарії - 0 шт.