ЗА СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ – ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Куди подіти опале листя, суху рослинність та гілля? Більшість продовжує вирішувати питання традиційним способом – спалюванням, не знаючи, до яких наслідків це може призвести.

Спалюючи рослинність, її залишки або тверді побутові відходи, ви погіршуєте стан атмосферного повітря. Під час горіння вивільняються небезпечні, а часом і канцерогенні речовини, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, оскільки дим містить у своєму складі оксид азоту, чадний газ, важкі метали та одну  з найотрутніших для організму речовин – діоксин. Із тліючого листя і бадилля виділяється бензопірен, що здатний викликати у людей ракові захворювання. Спалюючи суху рослинність, ви погіршуєте своє здоров’я та довкілля.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради нагадує керівникам підприємств, установ та організацій, мешканцям міста, органам самоорганізації населення та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків:

  • спалювання листя, трави, гілля, будь-якого сміття ЗАБОРОНЕНО законодавством;
  • зазначені протиправні дії, згідно чинного законодавства України, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладення штрафів та стягнень з порушників. 

 З метою реагування на факти спалювання відходів, залишків рослинності, на території міста у вечірній час проводяться спільні чергування разом з працівниками Вознесенського  відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області.

Нагадаємо, відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, нехтування правилами благоустрою тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів (від 340 до 1360 грн ) і на посадових осіб та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850- 1700 грн ).

 

Дата: 13.09.2016 / Переглядів: 727 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -