До уваги мешканців багатоповерхових будинків!

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради звертається до власників квартир багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться на балансі комунального підприємства  «Єдність».

14 травня 2015 року Верховна Рада України  прийняла  закон № 417 - VIII "Про  особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку". Закон набрав  чинності з 1 липня 2015 року. Цим законом передбачено реформування житла в Україні.

В місті Вознесенську розташовано  332 багатоповерхових житлових будинки, в тому числі: 206 житлових будинки – знаходиться в  комунальній власності і стоять на балансі КП «Єдність». Із них  15 житлових будинки розпочали процедуру створення ОСББ;

Виходячи з вищевказаного,  179 житлових будинків не мають форму власності  та  потребують   реформування.

Для спрощення створення ОСББ у Ваших житлових будинках спеціалісти Управління ЖКГ та КБ Вознесенської МР надають  необхідну інформацію /переглянути/.

 До 1 липня 2016 року залишилось  майже 2 місяці.

Для запобігання  скупчення власників житлових будинків в центрі надання послуг та в Управлінні житлово – комунального господарства Вознесенської міської ради з питання  створення ОСББ, власників житлових будинків, які вирішили створити ОСББ просимо прискорити реєстрацію документів та процедуру обговорення даного питання  в своїх житлових будинках.

Питання які виникають внаслідок створення ОСББ  будуть розглянуті на постійно діючому  міському  штабі з питань створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  кожну середу в кабінеті  № 21  заступника міського голови  з питань діяльності органів ради  Котенко  Любов  Петрівни з 14.00 до 17.00. Телефон для консультацій 4-05-41

 

Управління ЖКГ та КБ

 

 

Дата: 05.05.2016 / Переглядів: 1273 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -