Змагання з футболу на «Кубок відкриття сезону»

На передодні « Всесвітнього дня здоров’я» на футбольному полі ЗОШ№ 4 відбулися змагання з футболу на «Кубок відкриття сезону». В змаганнях прийняло участь шість команд, які склали дві групи. Перша група: В/ч В-5874 (Мартинівка), В/Ч А-2920 та ДСНС,  друга група: «5-мікрорайон» (с.Пряме), « Освіта» та юні футболісти дитячої-морської козацької школи «Сокіл».

Після відкриття змагань, які відкрив депутат міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, молоді та спорту Плохотний Олександир Миколайович, розпочались змагання. З перших ігор не дивлячись на несприятливі погодні умови точилася запекла боротьба. За регламентом змагань команди, які посядуть перші місця в групах будуть боротися за Кубок. Другі команди за третє, четверте місця. Так в першій групі - перше місце посіла команда В/ч В-5874, в другій «Освіта», другі місця посіли В/ч А-2920 та молоді «Соколята».

Третього квітня відбулися фінальні ігри. Першими на поле вийшли команди В/ч А-2920 та « Сокіл» ДЮСМШ. Молоді футболісти не поступалися своїм старшим суперникам ні в технічній, ні тактичній підготовці. Основний час гри закінчився з рахунком 2:2. Для виявлення переможця за регламентом змагань команди пробивали пенальті. Більш точнішими виявилися «Соколята». Вони здобули третє місце. Окрасою стала і фінальна гра де команда «Освіта» з мінімальним рахунком 2:1 перемогла команду В/ч В-5874. Команда «Освіта» і стала володарем «Кубку відкриття сезону». Нагородження команд провів директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Юрій Путій.

Всі учасники змагань дякують директору ЗОШ №4 Потоцькому В.М. та вчителям фізичної культури за добре підготовлене місце проведення змагань.

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Дата: 05.04.2016 / Переглядів: 786 / Комментарії - 5 шт.