Друга спартакіада фінішувала

26 березня з нагоди 72-ї річниці з Дня визволення Вознесенська від фашистських загарбників відбулись спортивні заходи: легкоатлетичний пробіг та змагання з легкої атлетики в залік ІІ-ї Спартакіади трудових колективів міста.

Перед початком змагань до всіх учасників звернувся міський голова Віталій Луков, який побажав шанувати історію нашого краю та висловив сподівання, що в подальшому до Спартакіади, яка вже стала традиційною, будуть залучатися нові трудові колективи.

Після відкриття та привітань стартував легкоатлетичний пробіг за участі учнів навчальних закладів міста та любителів спорту. Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань.

Переможцями в кросі серед дівчат, учениць загальноосвітніх шкіл, стали: Куника Ольга (ЗОШ №7), Волошина Ганна (ЗОШ №6), Малина Ольга (ЗОШ №2). Серед юнаків (учнів шкіл) перемогу здобули: Пахомов Максим (ЗОШ №4), Каращук Владислав (ЗОШ №3), Назаров Дмитро (ЗОШ №8). Серед учнів коледжу МНАУ, ВПЛ та ВПАЛ перемогли дівчата – Алексєєва Анастасія (коледж МНАУ), Пасінчук Діана (ВПАЛ) та Талпа Тетяна (коледж МНАУ) та юнаки – Барановський Андрій (коледж МНАУ), Кондря Григорій (ВПЛ), Рябко Іван (ВПЛ).

Серед любителівперемогу в змаганнях у своїх вікових категоріях здобули: В.П. Клімов, В.О. Черба, О.В. Гришагін та ветеран спорту – 70-річний І.А. Петрученко. Суддійство з легкоатлетичного кросу здійснювала професійна бригада суддів: П.М. Вінярський, І.В. Мельник, О.А. Пугачевський, С.С. Кіпер.

На змагання з легкої атлетики в залік ІІ-ї Спартакіади трудових колективів міста вийшли команди військових частин А2734, В5274 та А2920, працівників Вознесенської міської ради, освіти міста, Вознесенської дистанції колії, Вознесенського відділу ДСНС. Після завершення змагань були підбиті підсумки ІІ-ї Спартакіади трудових колективів міста. Так, І місце посіла команда освітян, ІІ місце – команда Вознесенської міської ради і ІІІ місце – команда військової частини А2734.

Нагородження переможців провели заступник міського голови Наталія Сербенюк та депутат міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, культури, молоді та спорту Олександр Плохотний.