Категорія -> Освіта -> Новини освіти

До уваги батьків дітей - вихованців дошкільних навчальних закладів!

У зв’язку з тим, що у період літніх канікул та планових відпусток батьків кількість дітей, які відвідують дошкільні заклади, суттєво зменшується та з метою раціонального використання бюджетних коштів управління освіти за узгодженням з виконавчим комітетом міської ради розглядає питання про призупинення діяльності дошкільних навчальних закладів на один літній місяць, а саме з 01 липня по 29 липня 2016 року.

Для батьків, які в цей період будуть працювати і не мають можливості залишати дітей вдома, повідомляємо, що у КДНЗ № 11 «Веселка», який розташований за адресою вул. Шевченка, 61, в цей період будуть працювати групи для дітей всіх вікових категорій.

Дитячим садкам запропоновано алгоритм роботи по організації діяльності дошкільних навчальних закладів у зазначений термін. Відповідно до алгоритму до 01 березня всі дошкільні заклади повинні провести співбесіди з батьками і сформувати списки вихованців ДНЗ, яким необхідно відвідування садка в літній період.

Шановні батьки! Враховуючи викладене вище, просимо Вас відповідально і з розумінням віднестись до роботи адміністрації закладів щодо з’ясування місцезнаходження вашої дитини влітку та надати достовірні відомості, оскільки від цього залежатиме ефективність організації нашої спільної роботи.

У разі виникнення проблем щодо отримання одним із батьків відпустки у період з 01 по 29 липня просимо Вас звернутися до завідувача ДНЗ для організації допомоги у вирішенні цього питання. Сподіваємося на вашу підтримку та співпрацю.

Кисільова С.В., начальник управління освіти

Дата: 02.03.2016 / Переглядів: 954 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -