Спартакіада допризовної молоді

Традиційно 2 рази на рік проходить Спартакіада допризовної молоді. У змаганнях беруть участь юнаки 10-11 класів. До програми Спартакіади включено такі види спорту: плавання, стрільба, легка атлетика.

Розпочалася Спартакіада 27 лютого змаганням із плавання. Після церемонії відкриття змагань розпочалися запливи на 50 метрів вільним стилем. Відразу серед учасників запливів виділилися постійні відвідувачі басейну, що регулярно тренуються в ньому.

Після першого виду змагань з найкращими результатами в призери вийшли: третє місце – Ісупов Олексій (гімназія), друге – Колбас Артур (ЗОШ №8). Чемпіоном з плавання став вихованець ліцею «Інсайт» Гонтаренко Андрій, йому вручили абонемент на безкоштовне відвідування басейну.

У змаганнях з естафети на третьому місці гімназисти, другий час показали допризовники ЗОШ №3, перемогу ж святкували майбутні захисники вітчизни – спортсмени ЗОШ №8.

У командному заліку переможцями стали допризовники ЗОШ №8 - перше місце. Друге місце здобули плавці гімназії, ліцеїсти - на третій сходинці п’єдесталу.

Кращих плавців змагань директор міського центру «Спорт для всіх» нагородив грамотами.

Вітаємо переможців та призерів з плавання побажаймо їм успіхів і в інших видах змагань з багатоборства.

Управління освіти, науково-методичний центр вдячні директорові центру «Спорт для всіх» Путію Юрію Валерійовичу за сприяння в проведенні цього міського заходу.

Дата: 01.03.2016 / Переглядів: 932 / Комментарії - 0 шт.