Категорія -> Освіта -> Новини освіти

Фінансування ПТУ: проблема залишається невирішеною

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах передбачено здійснювати за рахунок бюджетів міст обласного значення, але держава досі не відпрацювала дієвого механізму цього фінансування. Проблема не вирішена в жодному із міст України, направляються чисельні звернення до профільних міністерств та Кабінету Міністрів.

Про це йшла мова на нараді, в якій взяли участь заступник міського голови Юрій Сметана, депутат обласної ради Владислав Невеселий, керівники Вознесенських професійних ліцеїв, Управління освіти та Фінансового управління Вознесенської міської ради, Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі.

Після тривалого обговорення проблеми та пошуку шляхів її вирішення, учасники наради дійшли висновку, що в даній ситуації немає іншого виходу, як дотримувались тимчасової схеми фінансування, а саме виділяти кошти з міського бюджету для забезпечення виплат по захищених статтях видатків ВПЛ і ВПАЛ. Керівникам цих навчальних закладів було рекомендовано письмово звернутись до Управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі з проханням дозволити тимчасово здійснювати фінансові операції без зміни в установчих документах.      

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

  

 

Дата: 15.02.2016 / Переглядів: 923 / Комментарії - 0 шт.

Iм'я -