Спартакіада трудових колективів продовжується

Після новорічних свят 23 січня в місті відбулися змагання з плавання в залік другої Спартакіади трудових колективів міста.  На старт вийшло шість колективів. Змагалися спортсмени в плаванні вільним стилем - жінки на дистанції 25 метрів, чоловіки 50 метрів та в естафетах - жінки 4Х25 метрів, чоловіки 4Х50 метрів.

Перед початком змагань до всіх учасників звернувся переможець Світових та Європейських змагань серед ветеранів з плавання Чижевський Г.Д., який побажав учасникам вдалих виступів на голубій доріжці. Всі запливи, як серед жінок так і чоловіків  проходили в запеклій боротьбі.

Переможцями серед жінок стали: перше місце посіла Георгейко І., друге Пастушенкова А., третє Журба О. Переможцями серед чоловіків стали: перше місце Пустовіт І., друге Шумов С., третє Горицький Р.

Не менш запекла боротьба точилася і в естафетах. Серед жіночих команд на жаль прийняло участь лише дві команди. Перше місце посіла команда Міської ради, друге команда Освіти. Серед чоловічих естафетних команд на першому місці команда Міської ради, на другому В/ч А 2920, на третьому В/ч 2734 (Бугзькі хутори).

В загально командному заліку перше місце у команди Міської ради, друге Освіти і третє В/Ч 2734 (Бугзькі хутори).

Слідуючий вид Спартакіади - змагання з шахів, які відбудуться  30 січня в ДЮСШ. Початок змагань о 10.00 годині.

Запрошуємо вболівальників підтримати свої команди.