Турнір із греко-римської боротьби

З нагоди відзначення третьої річниці з дня відкриття в нашому місті ФОК «Водограй», 14 листопада відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь борці з м. Миколаєва – МОККДЮСШ №1, ДЮСШ №7, ВУФК, м. Южноукраїнська, м. Новий Буг, смт. Веселиново, с. Рівного, Очаківського району та команда борців нашого міста. Загальна кількість учасників – 150 спортсменів. До речі з командою м. Нового Бугу приїжджав міський голова Логодієнко М.О. В церемонії відкриття змагань взяв участь і наш міський голова Луков В.Д. В своєму виступі він побажав усім спортсменам успіхів на борцівському килимі, і щоб переміг найсильніший. А переможеним докласти більше зусиль на тренуваннях, щоб у наступних змаганнях, турнірах здобути перемогу. Також міський голова вручив грамоту від голови Миколаївської обладміністрації Мерікова В.І майстру спорту, тренеру з греко-римської боротьби Матієву В.М.

Після церемонії відкриття розпочалися змагання. Всі спортсмени були добре підготовленні як тактично, так і технічно. В усіх поєдинках точилася запекла боротьба. Наші борці, вихованці тренера Матіїва В.М., не дивлячись на нетривалий час занять з боротьби, одержували перемогу за перемогою. В кінцевому результаті вознесенці в командному заліку посіли перше місце. Перші місця в своїх вагових категоріях вибороли: Притуленко С. (32 кг.), Зінський Б. (42 кг.), Синяков М. (53 кг.), Лакіза М. (85 кг.). Другі місця пасіли Шевкопляс Д. (47 кг.), Прогуза Д. (29 кг.), Музика А. (100кг.), Іванов І. (54 кг.), Савескул О. (54 кг.), Лопацький В. (плюс 100кг.). Призерами третіх місць стали Юрченко К. (47 кг.), Стойко Д. (26 кг.), Арташ М. (50 кг.), Доновий Я. (59 кг.), Антонов М.(85 кг.).

По закінченню змагань всі переможці та призери були нагородженні медалями та грамотами від міського голови. Спортсмени та тренери подякували директору МЦ ФЗН

«Спорт для всіх» Ю.В. Путію та завідувачу спортивною спорудою ФОК «Водограй» Ю.В. Конському за теплий прийом та якісну організацію турніру.

Дата: 17.11.2015 / Переглядів: 908 / Комментарії - 0 шт.