Категорія -> Освіта -> Новини освіти

Спартакіада працівників освіти міста

12 вересня вся Україна відзначала День фізичної культури і спорту. До цієї події у нашому місті проходило багато спортивних заходів. І найбільш масовий, цікавий і захоплюючий – Спартакіада працівників освіти міста, яка стала вже традиційним спортивним святом. До участі в змаганнях долучилися як колективи загальноосвітніх шкіл міста, так і дошкільних навчальних закладів. В цьому навчальному році в міських перегонах взяли участь дев’ять шкільних команд і чотири дитячих садочки. Підтримати своїх учасників прийшли адміністрації шкіл, педагоги, профспілкові лідери, учні шкіл.

Старт Спартакіаді дав міський голова Віталій Дмитрович Луков, який наголосив, що вчителі є прикладом для підростаючого покоління. Начальник управління освіти Світлана Вікторівна Кисільова у своєму вітальному слові відзначила, що освітяни міста протягом останніх п’яти років є призерами і чемпіонами області. Тож основа збірної міста кується саме на таких змаганнях. Кращі адміністрації, вчителі фізичної культури були нагороджені грамотами управління освіти Вознесенської міської ради за створення умов для розвитку фізичної культури і спорту: Токарєв Ю.О.(ЗОШ№6), Осипова Т.М. (ЗОШ№3), ТерзіловаЛ.М. (ЗОШ№10), Крахмаленко І.В. (ліцей «Інсайт»), Осадченко О.Ф. (ЗОШ№8), Домуз О.М. (ЗОШ№10), Гончаренко А.А. (ЗОШ№8),Берков В.М. (ЗОШ№3), Здовбель М.І.(ЗОШ№5), Костенко В.В.(ЗОШ№2).

До програми Спартакіади педагогів було включено 3 види змагань: легка атлетика, шахи та настільний теніс. Випробування з легкої атлетики проводилися у двох вікових категоріях: до 35-ти років і старші. Серед дівчат першої вікової категорії змагання з легкої атлетики виграла Кострубська Тетяна Вікторівна ( ЗОШ №6). Серед жінок віком понад 35 років чемпіонкою стала Пітель Лариса Ярославівна (ЗОШ №3). Серед чоловіків першої вікової категорії чемпіоном ставЖигайло Олександр Сергійович ( ліцей –ЗОШ №6),в старшій віковій категорії рівних не було Гришагіну Олегу Володимировичу( гімназія). Перемогу в легкій атлетиці здобула команда ЗОШ №3. У змагання з настільного тенісу серед чоловіків перше місце завоював Алексєєв І.С. (ЗОШ №3) .У жінок чемпіонкою стала Кока М.В. ( ЗОШ №5). У командному заліку з настільного тенісу переможницею стала команда ЗОШ №6-ліцей. У змагання з шахів чемпіоном став серед чоловіків Скок К.О. ( ЗОШ №6-ліцей), серед жінок Бикова Д.Д. ( ЗОШ №2).У командному заліку з шахів переможницею стала команда ЗОШ №2.

Кубок спартакіади за результатами трьох видів змагань завоювала збірна команда ЗОШ №6-ліцей « Інсайт»,другими стала команда ЗОШ №3, на третьому місці команда колективу ЗОШ №2.Серед дошкільних навчальних закладів другий рік поспіль чемпіонами стають працівники КНДЗ №5,на другому місці КНДЗ №6,на третьому місці колектив КНДЗ №14.

24-25 вересня наша команда буде приймати участь у обласній спартакіаді. То ж побажаємо дух переможців так тримати і надалі в обласних змагання. Ми на це дуже сподіваємося.